martie 18, 2014

CADRE DIDACTICE ŞI ŞCOLI PARTENERE

Noi, echipa De-a arhitectura le mulţumim!

Puteţi consulta şi lista voluntarilor arhitecţi, urbanişti, peisagişti, designeri, ingineri aici.

2015-2016

DE-A ARHITECTURA ÎN ORAŞUL MEU

 2015-2016 • ARAD • ARAD

  1. Carmen AVRAM, Colegiul Naţional „D. Tichindeal”
  2. Irina HENȚ, Colegiul Național „Elena Ghiba Birta”
  3. Cristian SZABO, Colegiul Naţional „Elena Ghiba Birta”

2015-2016 • PITEȘTI • ARGEȘ

  1. Mariana BARUȚĂ, Școala Gimnazială „Oprea Iorgulescu” • Câmpulung Muscel
  2. Emanuela DICU, Școala Gimnazială „Nicolae Bălcescu”
  3. Dana FLORESCU, Școala Gimnazială „Mihai Eminescu”
  4. Florina STOICA, Școala Gimnazială „Nicolae Bălcescu”

2015-2016 • BACĂU • BACĂU

  1. Maria OJOG, Colegiul Naţional „Ferdinand I”
  2. Gabriela VELICHE, Şcoala nr. 18 „Spiru Haret”

2015-2016 • BRAȘOV • BRAȘOV

  1. Alina BĂNUCU, Şcoala Gimnazială nr. 12
  2. Gabriela COCAN, Şcoala Gimnazială „Ovid Densusianu” • Făgăraş
  3. Mariana ERCUȘ, Şcoala Gimnazială Cristian • Cristian
  4. Adela MARINA, Şcoala Gimnazială nr. 6 „Iacob Mureșianu”
  5. Mariana PALER, Şcoala Gimnazială „Ovid Densusianu” • Făgăraş
  6. Lucia PEPINE, Şcoala Gimnazială nr. 6 „Iacob Mureșianu”
  7. Loredana PETCU, Şcoala Gimnazială nr. 13
  8. Marilena PLATON, Şcoala Gimnazială nr. 9 „Nicolae Orghidan”
  9. Camelia ȘTEFAN, Liceul „Andrei Mureșianu”
  10. Silvia ZEIMES, Şcoala Gimnazială nr. 12

2015-2016 • BRĂILA • BRĂILA

  1. Loredana ISTRATE, Liceul de Arte „Hariclea Darclee”
  2. Simona SECIU, Liceul de Arte „Hariclea Darclee”

2015-2016 • BUCUREȘTI

  1. Ioana Simona AVRIGEANU, Școala Gimnazială „Constantin Brâncuși”
  2. Dana Cristina BĂLĂTICĂ, Școala Gimnazială nr. 5 „Corneliu Popescu”
  3. Valentina BĂLȘEANU, Liceul Teoretic Bilingv „Miguel de Cervantes”
  4. Cornelia BĂȚĂUȘ, Școala Gimnazială „Constantin Brâncuși”
  5. Cristina Laura BURLAN, Școala Gimnazială nr. 17 „Pia Brătianu”
  6. Irina BLUDOFSCHI, Școala Gimnazială „Mircea Sântimbreanu”
  7. Daniela Mariana CHINDEA, Liceul Teoretic „Jean Monnet”
  8. Magdalena COJOCEA, Școala Gimnazială nr. 5 „Corneliu Popescu”
  9. Elena CÎMPEANU, Școala Gimnazială nr. 194 „Marin Sorescu”
  10. Ana Maria CREȚU, Liceul Teoretic Waldorf
  11. Mioara CRISTEA, Școala Gimnazială „Luceafărul”
  12. Irina Rodica GHINEA, Școala Gimnazială „Constantin Brâncuși”
  13. Mariana GHINESCU, Liceul Greco-Catolic „Timotei Cipariu”
  14. Florentina IORGA, Liceul Teoretic „Jean Monnet”
  15. Anca MALEA, Școala Gimnazială nr. 131
  16. Cristina MERDESCU, Școala Gimnazială „Maria Rosetti”
  17. Cristina Maria MATEESCU, Școala Gimnazială „Sfântul Silvestru”
  18. Nicoleta MOROGAN, Școala Gimnazială „Sfântul Silvestru”
  19. Sandra MUSTĂCESCU, Liceul Teoretic Bilingv „Ita Wegman”
  20. Ruxandra PELE, Școala Gimnazială nr. 17 „Pia Brătianu”
  21. Georgeta POPESCU, Școala Gimnazială nr. 194 „Marin Sorescu”
  22. Cristina SORA, Școala Gimnazială nr. 5 „Corneliu Popescu”
  23. Ion VERGU, Școala Gimnazială „Sfântul Silvestru”

2015-2016 • CONSTANȚA • CONSTANȚA

  1. Georgeta APOPEI, Şcoala Gimnazială „Nicolae Tonitza”
  2. Alina Louisa DUREA, Şcoala Gimnazială nr. 17 „Ion Minulescu”
  3. Mihaela EPIFAN, Şcoala Gimnazială nr. 17 „Ion Minulescu”
  4. Aina Mariana MARINESCU, Şcoala Gimnazială nr. 1 • Eforie Nord

2015-2016 • CLUJ-NAPOCA  • CLUJ

  1. Maria Cornelia CÂMPEAN, Liceul Teoretic „Gheorghe Şincai”
  2. Ioana-Maria CÂMPEAN, Liceul Teoretic „Nicolae Bălcescu”
  3. Corina DROCAŞ, Centrul Şcolar Pentru Educaţie Incluzivă
  4. Adina-Cosmina MICU, Liceul Teoretic „Nicolae Bălcescu”
  5. Eugenia-Maria MUREȘAN, Liceul Teoretic „Nicolae Bălcescu”
  6. Liliana Elena ŞANDOR, Liceul Teoretic „Nicolae Bălcescu”
  7. Semida-Adina ȘUTEU, Liceul Teoretic „Pavel Dan”
  8. Silvia-Monica TĂMAȘ, Școala Gimnazială nr.1 • Dej
  9. Bogdan TEOFIL, Școala Gimnazială „Ioan Bob”
  10. Maria Magdalena VALEA, Liceul Teoretic „Nicolae Bălcescu”

2015-2016 • SF. GHEORGHE  • COVASNA

  1. Doina GHEORGHINCA, Colegiul Naţional „Mihai Viteazul”

2015-2016 • CRAIOVA • DOLJ

  1. Alina CRISTUINEA, Școala Primară Terraveda

2015-2016 • DEVA • HUNEDOARA

  1. Lenuța ARMEAN, Liceul de Arte „Sigismund Toduta”

2015-2016 • IAȘI • IAȘI

  1. Maria ANTON, Şcoala „Varlaam Mitropolitul” (şcoală privată)
  2. Sabina COCIORVĂ, Şcoala Gimnazială Poieni • Schitu Duca
  3. Simona MARINICA, Şcoala „Varlaam Mitropolitul” (şcoală privată)
  4. Irina MINCA, Liceul Teoretic Waldorf
  5. Daniela MOCANU, Şcoala Gimnazială „Colonel C. Langa” • Miroslava
  6. Lenuţa POPA, Liceul Teoretic Waldorf
  7. Marcela SÎRBULESCU, Şcoala Gimnazială „Colonel C. Langa” • Miroslava

2015-2016 • GRUIU • ILFOV

  1. Ștefana ILIE, Școala Gimnazială nr. 1

2015-2016 • OLARI • OLT

  1. Liliana CHERA, Școala Gimnazială Priscoveni

2015-2016 • PLOIEȘTI • PRAHOVA

  1. Alina Maria NICA, Școala Gimnazială „Grigore Moisil”

2015-2016 • MARAMUREȘ

  1. Carmen COVIZA, Liceul de Arte • Baia Mare
  2. Alina ARDELEAN, Școala Gimnazială „George Coșbuc” • Sighetul Marmaţiei
  3. Mirela Rodica RADU, Școala Gimnazială „Dr. Ioan Mihalyi de Apșa” • Sighetul Marmaţiei

2015-2016 • NEAMȚ

  1. Ştefania Cecilia COBZARU, Liceul Teoretic „Vasile Alecsandri” • Săbăoani
  2. Maria LEVARDA, Școala Gimnazială „Mihai Eminescu” • Roman

2015-2016 • SIBIU • SIBIU

  1. Mădălina ȘFAGĂU, Şcoala Rîu Sadului • Rîu Sadului
  2. Simona CONȚ, Școala Gimnazială nr. 18
  3. Luminița GOGA, Școala Gimnazială „Nicolae Iorga”
  4. Henriette GUIB, Colegiul Naţional „Octavian Goga”
  5. Anneliese HELTMANN, Liceul Teoretic „Onisifor Ghibu”
  6. Corina Ioana MOHANU, Școala Gimnazialâ „Regina Maria”
  7. Monica NARTEA, Școala Gimnazială nr. 2
  8. Liliana PRESĂCAN, Școala Gimnazială nr. 2
  9. Lenuța Nela ȘUFANĂ, Școala Gimnazială nr. 18
  10. Viorica TÎRZIU, Şcoala Gimnazială „G.D. Teutsch” • Agnita
  11. Silvana-Olivia VALKO, Școala Gimnazială „Nicolae Iorga”
  12. Simona VONICA, Colegiul Național „Octavian Goga”

2015-2016 • TIMIȘOARA • TIMIȘ

  1. Georgeta Gina BARNA, Liceul Teoretic „David Voniga” • Giroc
  2. Viorica BILIUȚĂ, Şcoala Gimnazială nr. 16
  3. Ramona BORCOVICI, Şcoala Gimnazială nr. 25
  4. Eleonora CIOBAN, Liceul Teoretic „Jean Luis Calderon”
  5. Iasmina DĂESCU, Colegiul Naţional Bănăţean
  6. Elita DOGAR, Liceul Pedagogic „Carmen Sylva”
  7. Mariana INDRIEȘ, Liceul „Grigore Moisil”
  8. Claudia KUBIK, Şcoala Gimnazială nr. 24
  9. Daniela MALANCIUC, Liceul Teoretic „Nikolaus Lenau”
  10. Nicoleta NECULIȚĂ, Şcoala Gimnazială nr. 6
  11. Georgeta NOVACOVICI, Şcoala Gimnazială nr. 24
  12. Cristina PALOȘ, Şcoala Gimnazială Sînandrei • Sînandrei
  13. Ghertrude PLETTLINGER, Liceul Teoretic „Nikolaus Lenau”
  14. Simona ROMAS, Şcoala Gimnazială nr. 25
  15. Mirela SCORȚESCU¸ Şcoala Gimnazială nr. 30
  16. Camelia SOPORAN, Liceul „Grigore Moisil”
  17. Gabriela WOLFER, Liceul Teoretic „Nikolaus Lenau”

 2015-2016 • RÂMNICU-VÂLCEA • VÂLCEA

  1. Cristina Maria PROTEASA, Şcoala Gimnazială „Costea Marinoiu” • Ocnele Mari
  2. Ileana RADU, Şcoala Gimnazială nr. 13
  3. Doina VIZANTIE, Şcoala Gimnazială nr. 13

DE-A ARHITECTURA MINI

2015-2016 • ARGEȘ

  1. Otilia ȚÎROIU, Școala Gimnazială „Nicolae Bălcescu” • Pitești
  2. Simona Elena VOICULESCU, Școala Gimnazială „Oprea Iorgulescu” • Câmpulung Muscel

2015-2016 • BRAȘOV • BRAȘOV

  1. Daniela MOLDOVEANU, Școala Gimnazială nr. 6 „Iacob Mureșianu”
  2. Cosmina VASII, Școala Gimnazială nr. 6 „Iacob Mureșianu”

2015-2016 • BUCUREȘTI

  1. Daniela DAMIAN, Școala Gimnazială nr. 205 „Adrian Păunescu”
  2. Cătălina MIRELA GANEA, Școala Gimnazială „Hamburg” (fostă nr. 195)
  3. Luiza IONESCU, Școala Gimnazială „Vasile Alecsandri”
  4. Mihaela Mariana MOCANU, Școala Gimnazială „Sfântul Silvestru”
  5. Victoria PĂDURARU, Școala Gimnazială „Mircea Sântimbreanu”
  6. Elena Cristina PETRESCU, Școala Gimnazială nr. 192
  7. Alina Mariana PINTILII, Școala Gimnazială nr. 165
  8. Finica ROTARU (DÂDĂL), Liceul Teoretic „Jean Monnet”
  9. Nicoleta SPANDOLE, Școala Gimnazială „Sfântul Silvestru”
  10. Ioana TARĂU, Școala Gimnazială nr. 5 „Corneliu Popescu”
  11. Liliana ȚIGĂU, Școala Gimnazială „Sfântul Silvestru”
  12. Livia MATEI, Școala Explore 100 • Mogoşoaia

2015-2016 • CARACAL • OLT

  1. Violeta BRÎNZAN, Școala Gimnazială „Gheorghe Magheru”
  2. Gheorghița GRIGORE, Școala Gimnazială „Gheorghe Magheru”
  3. Nadia-Sorina GROZĂVESCU, Școala Gimnazială „Gheorghe Magheru”
  4. Nicoleta ILIESCU, Școala Gimnazială „Gheorghe Magheru”

2015-2016 • BAIA MARE • MARAMUREȘ

  1. Loredana COVACI, Școala Gimnazială „I. L. Caragiale”
  2. Ioana HOCHIA, Liceul de Arte

2015-2016 • MUREȘ

  1. Diana Carmen ALEXANDRU, Școala Gimnazială Europa • Târgu Mureș
  2. Maria CRIȘAN, Școala Primară Cașva • Caşva

2015-2016 • SIBIU • SIBIU

  1. Mihaela BODEA, Școala cu clasele I-VIII nr. 4
  2. Renate GOLUMBOVICI, Școala Gimnazială „Nicolae Iorga”
  3. Lidia MIHU, Școala Gimnazială „Nicolae Iorga”

2015-2016 • TIMIȘOARA • TIMIȘ

  1. Patricia Anamaria ALBON, Liceul Teoretic „Nikolaus Lenau”
  2. Delia FLORESCU, Colegiul Naţional Bănăţean
  3. Constantin GUȚU, Colegiul Naţional de Artă „Ion Vidu”
  4. Ana NAGY, Liceul Teoretic „Nikolaus Lenau”
  5. Elena Valeria STASZNY, Liceul Teoretic „Nikolaus Lenau”
  6. Gyongyi SZUCS, Liceul Teoretic „Nikolaus Lenau”

DE-A ARHITECTURA ÎN ȘCOALA MEA

2015-2016 • BUCUREȘTI

  1. Luminita MOISE, Şcoala Superioară Comercială „Nicolae Kretzulescu”
  2. Ruxandra CRISTEA, Şcoala Superioară Comercială „Nicolae Kretzulescu”

2015-2016 • CLUJ NAPOCA • CLUJ

  1. Manuela GALEA, Colegiul National „Emil Racoviţă”

2015-2016 • TIMIȘOARA • TIMIȘ

  1. Eugenia DRĂGOI-BANCIU, Liceul de Arte Plastice Timişoara

DE-A ARHITECTURA GRĂDINIȚĂ

 2015-2016 • BRAȘOV • BRAȘOV

  1. Ana BARBU, Grădiniţa nr. 17 „Marinică”
  2. Carmen BRAD, Grădiniţa nr. 2
  3. Mihaela IVAN, Grădiniţa nr. 17 „Marinică”
  4. Emeșe ORBAN, Grădiniţa nr. 2
  5. Adelina STOICA, Grădiniţa nr. 8
  6. Carmen STROE, Grădiniţa nr. 8

2015-2016 • BUCUREȘTI

  1. Sînziana DOBRE, Grădinița Albinuța
  2. Carmen Elena GHEORGHE, Grădinița nr. 209

DE-A ARHITECTURA  AFTERSCHOOL

2015-2016 • HÂRSENI  • BRAȘOV

  1. Georgeta BANU, Şcoala Gimnazială Hârseni
  2. Maria RUSU, Şcoala Gimnazială Hârseni

 

2014-2015

DE-A ARHITECTURA ÎN ORAŞUL MEU

2014-2015 • ARAD • ARAD

  1. Luminița GABOR, Colegiul Național „Elena Ghiba Birta”
  2. Irina HENȚ, Colegiul Național „Elena Ghiba Birta”
  3. Alina MIHALI, Colegiul Național „Elena Ghiba Birta”

2014-2015 • CÂMPULUNG MUSCEL • ARGEȘ

  1.  Simona Elena VOICULESCU, Școala Gimnazială „Oprea Iorgulescu”

2014-2015 • BACĂU  • BACĂU

  1. Cristina ANTOHE, Colegiul Naţional „Ferdinand I”
  2. Maricica BADARAU, Şcoala Gimnazială nr. 10
  3. Ana HODOROABA, Şcoala Gimnazială nr. 10
  4. Anca-Gabriela ISCU, Şcoala Gimnazială nr. 10
  5. Maria OJOG, Colegiul Naţional „Ferdinand I”
  6. Margareta VĂTAMĂNESCU, Colegiul Naţional „Ferdinand I”
  7. Elena SOLOMON, Şcoala Gimnazială nr.10
  8. Gabriela VELICHE, Şcoala Gimnazială nr. 18 „Spiru Haret”

2014-2015 • BRAȘOV • BRAȘOV

  1. Dana FAZAKAS, Şcoala Gimnazială nr. 19
  2. Adela MARINA, Şcoala Gimnazială nr. 6 „Iacob Mureșianu”
  3. Maria-Ana MITROFAN, Liceul Teoretic „Andrei Mureşanu”

2014-2015 • BUCUREȘTI

  1. Andreea ADĂMOIU, Liceul Teoretic Bilingv „Ita Wegman”
  2. Dana Cristina BĂLĂŢICĂ, Şcoala Gimnazială nr. 5 „Corneliu Popescu”
  3. Valentina BĂLȘEANU, Liceul Teoretic Bilingv „Miguel de Cervantes”
  4. Cornelia BĂȚĂUȘ, Școala Gimnazială „Constantin Brâncuși”
  5. Nicoleta BENGHE, Liceul Teoretic Waldorf
  6. Roxana CIOPLEA, Liceul Teoretic Bilingv „Miguel de Cervantes”
  7. Magdalena COJOCEA, Școala Gimnazială nr. 5 „Corneliu Popescu”
  8. Paula COPĂCEL, Școala Aletheea
  9. Mioara CRISTEA, Școala Gimnazială „Luceafărul”
  10. Georgeta DICULESCU, Şcoala Gimnazială nr. 5 „Corneliu Popescu”
  11. Mioara DRAGU, Liceul Teoretic Bilingv „Miguel de Cervantes”
  12. Marilena FRÎNCU, Liceul Greco-Catolic „Timotei Cipariu”
  13. Cătălina Mirela GANEA, Școala Gimnazială „Hamburg” (fostă nr. 195)
  14. Mariana GHINESCU, Liceul Greco-Catolic „Timotei Cipariu”
  15. Cristina ILIESCU, Școala Gimnazială „Sfântul Silvestru”
  16. Filofteia MOHANU, Liceul Teoretic Bilingv „Miguel de Cervantes”
  17. Sandra MUSTĂCESCU, Liceul Teoretic Bilingv „Ita Wegman”
  18. Iuliana NECȘESCU, Liceul Teoretic Bilingv „Miguel de Cervantes”
  19. Daniela ONCETE, Liceul Teoretic Bilingv „Miguel de Cervantes”
  20. Doina PETREANU, Şcoala Gimnazială nr. 307
  21. Georgeta POPESCU, Şcoala Gimnazială nr. 194 „Marin Sorescu”
  22. Cezarina PSATTA, Şcoala Gimnazială nr. 150
  23. Finica ROTARU (DÂDĂL), Liceul Teoretic „Jean Monnet”
  24. Cosmina STAICU, Şcoala Gimnazială nr. 5 „Corneliu Popescu”
  25. Zenovia UNGUREANU, Liceul Teoretic Waldorf
  26. Ion VERGU, Școala Gimnazială „Sfântul Silvestru”

2014-2015 • CONSTANȚA  • CONSTANȚA

  1. Cornelia BRADU, Şcoala Gimnazială nr. 39 „Nicolae Tonitza”
  2. Iuliana CHIRU, Şcoala Gimnazială nr. 39 „Nicolae Tonitza”
  3. Rodica-Loredana HERENCIUC, Şcoala Gimnazială nr. 39 „Nicolae Tonitza”
  4. Madalina LACUSTA, Şcoala Gimnazială nr. 39 „Nicolae Tonitza”
  5. Mihaela RADU, Şcoala Gimnazială „Marin Sorescu”
  6. Cristina Renata RĂDULESCU, Şcoala Gimnazială nr. 29 „Mihai Viteazul”

2014-2015 • SF. GHEORGHE • COVASNA

  1. Doina GHEORGHINCA, Colegiul Național „Mihai Viteazul”

2014-2015 • CLUJ-NAPOCA  • CLUJ

  1. Teofil BOGDAN, Școala Gimnazială „Ioan Bob”
  2. Anca-Livia BORZU, Colegiul Naţional „Emil Racoviţă”
  3. Simona BRIE, Liceul Teoretic „Nicolae Bălcescu”
  4. Florentina MOLDOVAN, Şcoala Gimnazială „Ioan Opriş”
  5. Ioana Gerda PURIS, Colegiul Naţional „George Coşbuc”

2014-2015 • CRAIOVA • DOLJ

  1. Alina CRISTUINEA, Școala Primară Terraveda

2014-2015 • IAȘI • IAȘI

  1. Irina BAZON, Şcoala „Varlaam Mitropolitul”
  2. Ana BUNDUC, Şcoala Gimnazială Moţca  • Moţca
  3. Iolanda GRIGORAŞ, Liceul Waldorf
  4. Simona MARINICA, Şcoala „Varlaam Mitropolitul”
  5. Irina MINCA, Liceul Waldorf
  6. Eugenia NOUR, Şcoala Gimnazială „Iordache Cantacuzino” • Paşcani

2014-2015 • OTOPENI • ILFOV

  1. Ioana CHIRICA, Liceul Teoretic „Ioan Petruș” Otopeni

2014-2015 • VOLUNTARI • ILFOV

  1. Diana FARCAȘ, Școala Germană „Hermann Oberth”

2014-2015 • TÂRGU MUREȘ • MUREȘ

  1. Diana Carmen ALEXANDRU, Şcoala Gimnazială Europa

2014-2015 • NEAMȚ

  1. Maria LEVARDA, Şcoala Gimnazială „Mihai Eminescu” • Roman
  2. Doinita BOGOI-MAHU, Şcoala Gimnazială nr.1  • Cordun

2014-2015 • SIBIU • SIBIU

  1. Paula ADAM, Şcoala Gimnazială „Ion Luca Caragiale”
  2. Marta BIRO, Şcoala Gimnazială „Ion Luca Caragiale”
  3. Simona CÂMPEAN, Școala Gimnazială nr. 18
  4. Henriette GUIB, Colegiul Naţional „Octavian Goga”
  5. Anneliese HELTMANN, Liceul Teoretic „Onisifor Ghibu”
  6. Monica NARTEA, Şcoala Gimnazială  nr. 2
  7. Ana NIREȘTEAN, Colegiul Național Pedagogic „Andrei Șaguna”
  8. Mirela ȘANDRU, Școala Gimnazială „Regina Maria”
  9. Elena SĂLIȘTEAN , Şcoala Gimnazială nr. 4
  10. Daniela MICU SÂRBU, Școala Gimnazială „Regina Maria”
  11. Mirela TECAU, Şcoala Gimnazială nr. 4

2014-2015 • TIMIȘOARA •TIMIȘ

  1. Agnes-Monika BAKOS, Liceul Teoretic „Bela Bartok”
  2. Georgeta Gina BARNA, Liceul Teoretic „David Voniga”
  3. Dana BOITOS, Liceul Teoretic „Jean Luis Calderon”
  4. Ramona BORCOVICI, Şcoala Gimnazială nr. 25
  5. Alexandrina BRADEA, Liceul Teoretic „Jean Luis Calderon”
  6. Brigite SZOKOB, Liceul Teoretic „Nikolaus Lenau”
  7. Eleonora CIOBAN, Liceul Teoretic „Jean Luis Calderon”
  8. Ioana DEHELEAN, Liceul Pedagogic „Carmen Sylva”
  9. Mariana INDRIEȘ, Liceul „Grigore Moisil”
  10. Oana Suzanna MARINESCU, Liceul „Grigore Moisil”
  11. Cristina Elisabeta PAL, Liceul Teoretic „Bela Bartok”
  12. Cristina PALOȘ, Şcoala Gimnazială Sînandrei
  13. Alina PĂTRUŢ, Şcoala Gimnazială nr. 30
  14. Nicoleta PETERFI, Liceul Pedagogic „Carmen Sylva”
  15. Simona ROMA, Şcoala Gimnazială nr. 25
  16. Alina Loredana RUMEGA, Şcoala Gimnazială nr. 30
  17. Teodora SCHINTEIE, Şcoala Gimnazială nr. 25
  18. Ottilia-Gyongyver TASI, Liceul Teoretic „Bela Bartok”
  19. Cecilia TODEA, Şcoala Gimnazială nr. 30

DE-A ARHITECTURA MINI

2014-2015 • BUCUREȘTI

  1. Elena IONESCU, Mark Twain International School

2014-2015 • NĂVODARI • CONSTANȚA

  1. Daniela TRESINA, Școala Gimnazială „George Enescu”

2014-2015 • CLUJ-NAPOCA • CLUJ

  1.  Aurelia BOGDAN, Școala Gimnazială „Ioan Bob”
  2. Corina DROCAŞ, Centrul Şcolar pentru Educaţie Incluzivă
  3. Gianina VANCA, Colegiul Naţional „Emil Racoviţă”

 

2013-2014

DE-A ARHITECTURA ÎN ORAŞUL MEU

2013-2014 • ARAD • ARAD

  1. Simona CAUCA, Liceul De Artă „Sabin Drăgoi”
  2. Rodica COZLAC, Școala Gimnazială nr. 21
  3. Alina MIHALI, Colegiul Național „Elena Ghiba Birta”
  4. Tițiana ȚIGAN, Școala Gimnazială nr. 21

2013-2014 • BRAȘOV • BRAȘOV

  1. Carmina VAKULOVSKI, Liceul „Andrei Mureșanu”

2013-2014 • BUCUREȘTI

  1. Georgiana ANDREI, Școala Gimnazială nr. 129
  2. Cristiana BOCA, Școala Primară Step by Step
  3. Rodica CONSTANTINESCU, Școala Gimnazială nr. 51
  4. Georgeta DUMITRU, Școala Gimnazială „Mircea Sântimbreanu” (fostă nr. 139)
  5. Diana FARCAȘ, Școala Germană „Hermann Oberth”
  6. Ecaterina HAIDUC, Liceul Teoretic Bilingv „Miguel de Cervantes”
  7. Cristina ILIESCU, Școala Gimnazială „Sfântul Silvestru”
  8. Nicoleta LAZĂR, Liceul Teoretic Bilingv „Miguel de Cervantes”
  9. Liliana NEACȘU (VERDES), Școala Gimnazială nr. 51
  10. Daniela ONCETE, Liceul Teoretic Bilingv „Miguel de Cervantes”
  11. Ani PÂRVU, Liceul Teoretic „Ioan Petruș” Otopeni
  12. Mihaela PETRE, Liceul Teoretic Bilingv „Miguel de Cervantes”
  13. Ileana PREDA, Școala Gimnazială „Mircea Sântimbreanu” (fostă Nr. 139)
  14. Andreea PRISLOPAN, Liceul Teoretic „Jean Monnet”
  15. Niculina SLOBOZEANU, Liceul Greco-Catolic „Timotei Cipariu”
  16. Ileana ȘTEFĂNESCU, Școala Gimnazială nr. 51
  17. Stela VIZIREANU, Școala Europeană București
  18. Școala Montessori București
  19. Cambridge School of Bucharest

2013-2014 • CLUJ NAPOCA • CLUJ

  1. Simona SARKOZI, Colegiul Național „George Coșbuc”
  2. Gianina VANCA, Colegiul Național „Emil Racoviță”

2013-2014 • REGHIN • MUREȘ

  1. Katerina Anabella HOLIRCA, Școala Germană nr. 4
  2. Gerlinde TĂMĂŞAN, Școala Germană nr. 3

2013-2014 • SF. GHEORGHE • COVASNA

  1. Rodica COSTACHE, Școala Gimnazială „Nicolae Colan”
  2. Mona MACOVEI, Colegiul Național „Mihai Viteazu”
  3. Maria MUSTEAȚĂ, Școala Gimnazială „Nicolae Colan”

2013-2014 • SIBIU • SIBIU

  1. Mihaela BODEA, Școala Gimnazială nr. 4
  2. Anca CARMEN, Școala Gimnazială nr. 18
  3. Simona CÂMPEAN, Școala Gimnazială nr. 18
  4. Elke DENGEL, Școala Gimnazială nr. 2
  5. Elena GEAMĂNU, Școala Gimnazială nr. 18
  6. Daniela MICU SÂRBU, Școala Gimnazială „Regina Maria”
  7. Ana NIREȘTEAN, Colegiul Național Pedagogic „Andrei Șaguna”
  8. Aida PETRE, Liceul Teoretic „Onisifor Ghibu”
  9. Cristina PRODEA, Școala Gimnazială nr. 18
  10. Mirela ȘANDRU, Școala Gimnazială „Regina Maria”
  11. Elena SĂLIȘTEAN, Școala Gimnazială nr. 4
  12. Gabriela SORICA, Școala Gimnazială „Regina Maria”

2013-2014 • TIMIȘOARA • TIMIȘ

  1. Liliana Renatte ACIMOV POPESCU, Școala Gimnazială nr. 19
  2. Ingrid Ramona BARDĂȘAN, Școala Gimnazială nr. 30
  3. Alexandrina BRADEA, Liceul „J. L. Calderon”
  4. Simona Alina GHERAN, Școala Gimnazială nr. 19
  5. Constantin GUTU, Colegiul de Artă
  6. Angelica Ramona IANCOVICI, Școala Gimnazială nr. 19
  7. Alina INDOLEANU, Școala Gimnazială nr. 25
  8. Zena LUCA, Școala Gimnazială nr. 19
  9. Valerica MANEA, Școala Gimnazială nr. 19
  10. Oana Suzana MARINESCU, Liceul Teoretic „Grigore Moisil”
  11. Aurelia PĂTRUȚ, Școala Gimnazială nr. 30
  12. Delia POP, Școala Gimnazială nr. 19
  13. Mariana POPESCU, Școala Gimnazială nr. 19
  14. Felicia Cristina POPOVICI, Liceul Teoretic „Grigore Moisil”
  15. Alina ROSA, Liceul Teoretic „William Shakespeare”
  16. Emese-Orsolya STAN, Liceul Teoretic „Bartók Béla”
  17. Ildiko VARGA, Liceul Teoretic „Bartók Béla”
  18. Liliana VASILE, Liceul Teoretic „William Shakespeare”

2012-2013

DE-A ARHITECTURA ÎN ORAŞUL MEU

2012-2013 • BUCUREȘTI

  1. Alexandra ACASANDREI, Liceul Greco-Catolic „Timotei Cipariu”
  2. Victoria Violeta PĂDURARU, Școala Gimnazială nr.139 „Mircea Sântimbreanu”
  3. Roxana PRICOP, Școala Gimnazială „Anastasia Popescu”
  4. Liliana ŢIGĂU, Școala Gimnazială „Sfântul Silvestru”

2012-2013 • VOLUNTARI  • ILFOV

  1. Dana ENE/Monica MAURER, Școala Americană București
  2. Diana FARCAŞ, Școala Germană „Hermann Oberth”
  3. Sevil LĂZĂRESCU, Little London

One thought on “CADRE DIDACTICE ŞI ŞCOLI PARTENERE

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată.